Spolupráca ŠEVT, SKCÚ a Money S3

Tri želania zlatej rybky, tri zlaté vlasy deda Vševeda, tri čarovné oriešky - dobré veci sú vždy v trojici. ŠEVT, SKCÚ a Money S3 sa spojili, aby ste vy mali pohodu. Prinášame vám spoluprácu, ktorú ocení každá firma či každý účtovník.

Aktuálne tlačivá

Program eTlačivá ponúka elektronické verzie tlačív, ktoré si rýchlo vyplníte v počítači.

Šetrite čas! V programe eTlačivá nájdete vždy aktuálne a legislatívne platné tlačivo. Situácie, keď ste pátrali po tlačive ako detektív a na úrade vám ho odmietli prijať, sa vám už nestanú. Tlačivá v elektronickej podobe sa pravidelne aktualizujú podľa zmien v právnych predpisoch.

Pracujte efektívne! Na úrade vám dali len jedno tlačivo a pomýlili ste? eTlačivá vás na chybu upozornia a navyše aj poradia. Pomoc pri vypĺňaní tlačív dnes zohráva dôležitú úlohu. Neodmysliteľnou pomocou pri daňových a účtovných tlačivách sú automatické výpočty. Export tlačív do formátu PDF a .xml je samozrejmosťou.

Vieme, čo potrebujete! Bez rozdielu typu zamestnania a činnosti, bez rozdielu, kde sa práve nachádzate, eTlačivá sú určené pre všetkých. Tlačivá prístupné v elektronickej podobe zahŕňajú viac ako 10 odvetví (pracovno-právne tlačivá, daňové a účtovné tlačivá, hospodárske tlačivá, zmluvy a i.). Vyriešite každú životnú situáciu z jedného miesta.

Odborné informácie

Slovenská komora certifikovaných účtovníkov je garantom informácií uverejnených na www.uctokomplet.sk.

Šetrite čas! www.uctokomplet.sk obsahuje účtovné súvzťažnosti pre podnikateľov a firmy účtujúce v sústave podvojného účtovníctva. Na jednom mieste je prehľadne usporiadaných všetkých osem účtovných tried. Databáza obsahuje viac ako 2 200 účtovných prípadov.

Pracujte efektívne! Práca účtovníka prináša rôzne situácie. Aby ste vedeli správne zareagovať, tím odborníkov z oblastí daní a účtovníctva vám pripravuje odborné články. Články s príkladmi, otázkami a odpoveďami vyriešia každý problém.

Vieme, čo potrebujete! Kvalitné spracovanie, profesionálne informácie a aktuálne novinky sú jedinečným projektom v oblasti účtovníctva. Vyskladajte si vašu licenciu a používajte len to, čo naozaj potrebujete. Vyberte si licenciu Štart, Plus či Komplet.

Kvalitný účtovný program

Spoločnosť Cígler Software je jedným z najvýznamnejších dodávateľov ekonomických softvérov na trhoch v Slovenskej a Českej republike.

Šetrite čas! Účtovný a ekonomický softvér Money S3 je určený menším spoločnostiam a účtovníkom. Pracujte efektívne a používajte pri spracovaní vašej agendy a účtovným programom, ktorý kladie dôraz predovšetkým na spokojnosť zákazníka.

Pracujte efektívne! Jednoduché ovládanie, prepojenie s registračnými pokladnicami a internetovým obchodom, homebanking či pravidelné aktualizácie vám uľahčia každodennú prácu. Prehľadné usporiadanie a napojenie na sklady či mzdy vám zaručí presné a kvalitné spracovanie účtovníctva.

Vieme, čo potrebujete! Účtovný a ekonomický softvér musí odrážať každú zmenu legislatívy. Garantujeme vám včasnú aktualizáciu podľa legislatívnych zmien. V prípade otázok a problémov je k dispozícii bezplatná technická podpora.

 

Pridajte sa k nám ešte dnes!

eTlačivá

ÚČTOkomplet

Money S3


Okomentujte článok

15 − 2 =